Lume.life

IMAXE Sp. z o.o.

LUME to nowoczesny kanał mobilnej komunikacji marketingowej, który pozwala dostarczać informacje w czasie i miejscu, gdzie mają one największą wartość dla odbiorcy.

System składa się z trzech części: aplikacji, systemu zarządzania treścią oraz sieci beaconów. W ramach prac nad aplikacją zespół wykorzystał technologię iBeaconów. Dzięki niej wyprodukowane zostały natywne aplikacje dla telefonów opartych o system Android oraz iOS.

Beacony (nadajniki sygnału bluetooth) rozmieszczone w przestrzeni miasta (ulice, galerie handlowe, muzea itp.) pozwolą na przenikanie się wirtualnego świata z rzeczywistymi lokacjami. Aplikacja LUME rozpoznaje sygnał z beaconów co pozwala precyzyjnie określić lokalizację użytkownika oraz wyświetlić na jego smartfonie komunikat przypisany do tego miejsca. Komunikaty tworzone są za pomocą intuicyjnego systemu zarządzania treścią, do którego dostęp mają nasi partnerzy (najemcy w galeriach handlowych, organizatorzy wydarzeń kulturalnych, muzea, hotele).

Dzięki zainteresowaniu, jakie wzbudził projekt LUME z sukcesem obsłużyliśmy dwie imprezy masowe w Lublinie - Noc Kultury 2015 oraz Karnawał Sztukmistrzów. Aplikacja obsługiwała obciążenie generowane przez tysiące użytkowników jednocześnie - udostępniając im informacje na temat atrakcji w pobliżu miejsca ich pobytu.

Dodatkowo LUME zostało wdrożone w CH Olimp w Lublinie. Na bazie posiadanych informacji (czas pobytu w danym miejscu, częstość odwiedzania, kategorie zainteresowań i wiele innych) informuje klientów galerii o dedykowanych dla nich promocjach.

Obserwuje odwiedzane miejsca w poszukiwaniu informacji zgodnych z preferencjami użytkownika. Ułatwia podejmowanie codziennych decyzji.

Strona WWW